Kontaktoni: (024) 225-110

Category Archives: Biografia

Home Kryetari Archive by category "Biografia"
no image found

Biografia

Safet Gjici është i martuar dhe baba i katër fëmijëve. Ka përfundur arsimin tetëvjeçar dhe a...
Read More

Abonohu Në Newsletter

Abonohuni në Newsletterin tonë për të marrë të rejat më të fundit nga Bashkia Kukës